Manicure & Pedicure

Paznokcie są wizytówka każdej kobiety .

Jednak piękne paznokcie to ważny element kobiecej urody. Ładnie pomalowane przyciągają wzrok i sprawiają, że kobieta czuje się atrakcyjniejsza oraz piękniejsza. Dla kobiet kwestia atrakcyjności jest szczególnie istotna, dlatego wiele pań bardzo dużą uwagę przywiązuje do wyglądu swoich dłoni i paznokci.

Umów się na wizytę

Jednak zdrowe i piękne paznokcie rzadko są darem natury dlatego powstały specjalne odżywki, lakiery do paznokci oraz szereg nowych metod poprawiania ich stanu oraz wyglądu.

Dbanie o nienaganny stan skóry dłoni oraz paznokci wymaga stosowania odpowiednich produktów oraz wykonywanie profesjonalnego manicure, również w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych.

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych trendów jest french manicure, czyli manicure francuski. Końcówkę paznokcia pokrywa się białym lakierem, a płytkę pociąga bezbarwną, beżową lub jasnoróżową emalią. Efekt jest bardzo naturalny i elegancki, co sprawia, że pasuje na każdą okazję. Klasyczny french można jednak urozmaicić poprzez estetyczne zdobienia.

Wiele pań decyduje się na tipsy, czyli sztuczne paznokcie. Dostępne są w dwóch wersjach: paznokcie żelowe  oraz najbardziej popularny obecnie manicure hybrydowy . Tipsy pomagają w korygowaniu nierówności paznokci oraz modelowaniu ich kształtu. Można je dowolnie modyfikować i ozdabiać. Mogą przyjmować formę naturalnego manicure, odmiany french czy być zdobione: z brokatem, naklejkami, koronką i wieloma innymi elementami.

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci, skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Jego największą zaletą jest między innymi trwałość utrzymująca się do 2 tygodni.

Starannie wykonany manicure pozwala kobiecie poczuć się atrakcyjnie. Daje jej pewność, że jej dłonie są zadbane i stanowią wizytówkę , jakiej nie musi się wstydzić.

Pin It on Pinterest

Share This