Makijaż

Makijaż jest moją pasja od bardzo wielu lat. Moja prawdziwa przygoda ze sztuką makijażu rozpoczęła się w 1999 roku dzięki uprzejmości  jednej  z firm wprowadzającej kosmetyki kolorowe na  rynek polski z którą  to miałam okazję współpracować. Doświadczenie zawodowe  zdobywałam ucząc się  od  profesjonalistów z którymi współpracowałam przy sesjach zdjęciowych, targach ślubnych,  przygotowaniach hosstes do  imprez eventowych oraz akademiach tematycznych. Do dnia dzisiejszego rozwijam swoje umiejętności w dziedzinie metamorfoz, kreowania wizerunku ślubnego , codziennego, wieczorowego  oraz biznesowego.Wizaż obecnie to również kreowanie całego wizerunku, dobór fryzury, stylizacja ubioru.
Jako makijaż artystyczny często łączony jest z dziedziną kosmetologii. Bardzo często łączy się go obecnie z dziedziną makijażu permanentnego , manicure, oraz stylizacją rzęs.
U podstaw profesjonalnie przeprowadzonego makijażu leży właściwa pielęgnacja twarzy, umiejętność rozróżniania typów skóry, dobór właściwych preparatów oraz kosmetyków.
Wizaż rozwija się również jako artystyczna charakteryzacja (filmowa, teatralna, estradowa i reklamowa ), łączy w sobie również techniki odtwarzania (oparzenia, rany , postarzanie oraz odmładzanie) jak również face painting i body painting.
Tak więc wizaż to nie tylko piękny i wysublimowany makijaż ale również artystyczna forma przekazania naszej wyobraźni i kreatywności. To przede wszystkim możliwości jakie dają nam kosmetyki i produkty których używamy również na co dzień.

Umów się na wizytę

Każda kobieta jest wyjątkowa dlatego też do każdej klientki podchodzę bardzo indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem , tak aby w moim makijażu czuła się wyjątkowa a przede wszystkim piękna . Wyzwaniem jest dla mnie kompletna metamorfoza która wydobywa z kobiety to co czasami ukryte i to co czyni nas zmysłowymi i atrakcyjnymi.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków  oraz preparatów umożliwiających utrwalenie wykonany przeze mnie  makijaż pozostaje trwały i nieskazitelny  przez wiele godzin.

Wizaż jest moją maszyną która napędza mnie do działania, podejmowania i realizowania  nowych wyzwań, co pozwala mi na rozwijanie  mojej pasji oraz zainteresowania. Daje  mi ogromną satysfakcję i poczucie spełniania się  w tym co robię . Jest to bardzo twórcza dziedzina która  pomaga każdej kobiecie poczuć się nadzwyczajnie  i  pięknie.

Chciałabyś coś w sobie zmienić?  A może odkryć i pokazać to co w Tobie najpiękniejsze  i wyjątkowe? Dobrać odpowiednie kolory i kosmetyki to typu Twojej urody i cery?

Zadzwoń i zapisz się na indywidualne porady i konsultacje oraz naukę makijażu.

Nauka makijażu, konsultacje i porady są prowadzone dla kobiet chcących nauczyć się malować i korzystać z kosmetyków na własny użytek. Doradzam i uczę jak  do cery dobrać odpowiedni  podkład, wymodelować i wykonturować  twarz , oraz jak dobrać właściwy kolor pomadki na codzień , do pracy jak i na wszelkie uroczystości okolicznościowe oraz  imprezy w gronie znajomych. Proponowany przeze mnie makijaż ma za zadanie podkreślić osobistą paletę barw oraz ukryć mankamenty i niedoskonałości  twarzy tak aby  ukazać  same jej  atuty.

Ma pasować do  osobowości i temperamentu , jak i współgrać  z wymaganym wizerunkiem w wykonywanym zawodzie. Dodatkowym atutem jest możliwość i okazja aby zapoznać się z szeroką gamą kosmetyków i dobrać najlepsze dla siebie.

Na indywidualnej nauce makijażu nauczysz się :

  • właściwie  przygotowywać twarzy pod makijaż,
  • dowiesz się wszystkiego o  przyborach  do wykonywania makijażu,
  • poznasz kształt twarzy oraz jej  modelowanie,
  • nauczysz się  dobierać właściwy  kształt  brwi ,
  • poznasz co to cieniowanie oka, kreska  oraz  eyeliner,
  • zahaczysz o malowanie ust,
  • dowiesz się jak  maskować cienie pod oczami i inne  niedoskonałości,
  • zobaczysz czym się różni  makijaż dzienny, makijaż do pracy i makijaż okolicznościowy
  • sprawdzisz jak wygląda  efektowny makijaż na wieczór,
  • nie zabraknie również   indywidualnych  porad i  ćwiczeń praktycznych
u

Wskazania

Sprawdź cennik lub zapytaj o szczegóły

Pin It on Pinterest

Share This